درباره ما

فعالیت شرکت نظم آفرینان صنعت سهند در سال 1393 با راهبری پایانه کانتینری شماره یک بندر شهید رجایی و  با هدف ارائه خدمات کانتینری به صاحبان کالا در بزرگترین بندر تجاری کشور،  آغاز  گردید.

پس از یک سال از شروع فعالیت های بندری و  به منظور حضور و  توسعه خدمات در سایر بنادر کشور،   شرکت سهند سرمایه گذاری خود را در ترمینال 4 بندر امام خمینی جهت ساخت و بهره برداری سیلوی مکانیزه  150 هزار تنی غلات و تجهیزات ویژه بندری  آغاز نمود.

این شرکت از خرداد ماه سال 1396 راهبری ترمینال سه غلات بندر امام خمینی را نیز بر عهده داشته و و عمده غلات و کالای اساسی وارداتی به کشور شامل ذرت،سویا،جو، شکر، گندم و نیز انواع کالای متفرقه ، پالت و کیسه ای با حجمی بالغ بر 13 میلیون تن در سال در این ترمینال تخلیه و بارگیری میگردد.

هم اکنون فعالیت های اینشرکت در دو بندر بزرگ کشور متمرکز می باشد،  در بندر شهید رجایی به عنوان مدیریت ترمینال کانتینری و در بندر امام خمینی (ره)  به عنوان پورت اپراتور تخلیه و بارگیری غلات فعالیت می نماید.

شرکت نظم آفرینان صنعت سهند با بهره گیری از پرسنل وکارشناسان مجرب (عملیاتی – ستادی – مالی – حقوقی) با آموزشهای مداوم و اصول مدیریتی کارآمد در مورد رفع ابهامات به وظایف خویش به منظور مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان و کارفرما ، گامهای موفقی در مسیر تحقق اهداف شرکت و انعطاف در ارائه خدمات به ذینفعان برداشته و با ارتقاء نرم افزارهای کانتینری وکالایی و افزایش سطح خدمات دهی به مشتریان ، اقدام می نماید